Svatby

Každá svatba v nás zanechává krásné a nezapomenutelné emoce. Tento den je jen Váš a každý pár si zaslouží užít si ho bez stresu a starostí. Je to chvíle, kdy se mohou sejít nejen známí a přátelé, aby s Vámi oslavili Váš velký den.

V kongresovém a bowlingovém centru se nachází 2 nové velké sály, které můžete využít právě k oslavě svatební hostiny.

Kongresový sál o rozměrech 30 x 10 m až pro 150 hostů je zařízen v zámeckém stylu a je vhodný právě pro svatební hostiny a oslavy.

Vinárenský sál o rozměrech 20 x 10 m pro 80 hostů, který má klenuté stropy a vnitřní vybavení připomíná vinný sklípek.

Sály lze zatemnit i během dne pro efektní příchod svatebčanů ke svatebnímu stolu při záři svíček. Možnost zajištění půlnočního ohňostroje.

Dobré jídlo je součástí každé správné oslavy. Svatební hostina je pak jednou z největších událostí v našem životě. Neváhejte si užít krásnou veselku do sytosti ! Slavnostní svatební oběd si můžete vybrat z nabídky svatebního menu nebo je možné si menu sestavit dle Vašeho přání s ohledem na rozpočet a celkový styl svatby.

Se svatbou jsou spojeny nejrůznější zvyky a využít je ve svatebních oslavách bývá vítaným zpestřením. Mnoho starých svatebních zvyků pochází již z dávných dob. Co nám dnes připadá originální nebo vtipné, mělo tenkrát hluboký smysl a bylo bráno naprosto vážně, jiné měly spíše symbolický charakter. Zvyky mohou slavnost oživit a dodat jí tu správnou atmosféru a přiblížit dávné tradice.

Svatební noc prožijte v exkluzivním svatebním apartmá. Pro novomanžele je připraven apartmán s výhledem do přírody. Při objednání obřadu a svatební hostiny v kongresovém nebo vinárenském sále je k dispozici novomanželům apartmán jako svatební dar zdarma.

Přípravu slavnostní tabule, složení menu, doprovodné programy a další podrobnosti s Vámi rádi upřesníme při Vaší osobní návštěvě. V tuto neopakovatelnou chvíli cítíme obrovskou zodpovědnost za tento jedinečný den, a proto s Vámi podrobně rozebereme Vaše představy, upozorníme Vás na úskalí, která mohou tento den provázet, a společně vytvoříme optimální kombinaci Vašich snů a finančních možností. Osobní návštěva a pocit z místa Vám nejlépe napoví, jestli si tady opravdu chcete říct své „ano“.