Masáže

Popis nabízených masérských technik

CENÍK KE STAŽENÍ ZDE

Relaxační masáž "Tři Věžičky"

je postavena „na kostře“ sportovní masáže. Její kouzlo spočívá v elegantním propojení jednotlivých masérských hmatů, ve spojení s hudbou tak, že výsledkem je jakýsi „koncetr“ na lidském těle, vedoucí k dokonalé relaxaci klienta (klientky). Umocnění prožitku potom ještě znásobí čtyřruční masáž „Tři Věžičky“ prováděná dvěma maséry, či masérkami masírujícími v synchronním rytu. Jde o originální masáž, připravenou právě pro tento hotel.

Manažerská a podnikatelské masáž (Management massage)

je skvělá relaxační masáž jako „Tři věžičky“ obohacená o krátkou masáž obličeje, vlasové části hlavy a šíje. Jde o velmi příjemnou techniku, odstraňující napětí celého těla, ulevující bolestem hlavy a šíje.

Sportovní masáž (Sportovní masáž pro bowling Sportsman)

je zaměřena  zejména pro sportovněji založené lidi, kterým vyhovuje hlubší svalová masáž. Je zaměřena na odstranění svalového napětí a odpadních látek vznikajících při svalové činnosti a v závěru i na pasivní procvičení kloubních spojení horních a dolních končetin.

Masáž obličeje a dekoltu (Motýlí doteky)

je velmi jemná a příjemná procedura ovlivňující svalovou tkáň v obličeji a na dekoltu. V těchto místech svaly s věkem ochabují a objevují se na čele, kolem úst, očí a na dekoltu jemné vrásky. Zde se systematickými masérskými tahy jako je hlazení, hnětení a s postupným tlakem na měkké tkáně obličeje, krku, hrudníku i ramen navodíme příjemné uvolnění. Ošetření v oblasti očí a čela preventuje a často i vede k odstranění bolestí hlavy.                        Touto masáží se lépe prokrví masírovaná oblast, zvýší se pružnost a svalů a kůže, vyhladí se pokožka obličeje, krku a dekoltu, uvolní se napětí mimických svalů a zvýší se elasticita pleti tak, že po této masáži se nejen lépe cítíte, ale i vypadáte…J

Havajská masáž (Lomi lomi)

pochází, jak již z názvu vyplývá z Havajských ostrovů. Jde o nádhernou masáž, kde se využívá masírování především obou předloktí (Lomi Lomi) současně. Jde o jakýsi „tanec“ kolem klienta, kde se účinek masáže ještě umocní vonnými oleji specielně připravenými pro tuto masáž a podmanivou relaxační hudbou.
Je to velmi příjemná relaxační technika, kde se doporučuje „vypnout od všeho kolem“ a nechat se „přenést“ myšlenkami do Tichomoří….

Masáž horkými lávovými kameny (Hot Stones massage)

Jde o masáž, která vznikla s různými obměnami na více místech na světě. Podle toho, kde se vyvíjela, tak vznikly i různé styly a techniky této masáže. V našem pojetí jde o využití tepla nahřátých lávových kamenů v horké vodní lázni a speciálních masérských hmatů vycházejících z havajských masérských technik. Lávové kameny zde používané jsou ručně opracované z horniny gabro držící výborně teplo. Spojením těchto prvků, kdy se masíruje nejen kameny, prsty, dlaněmi, ale i předloktím zažijete dokonalý relax, který si budete chtít nejednou zopakovat…

Lymfatická masáž (Zdravá a krásná)

Předpokladem zdraví každého člověka je i správná funkce lymfatického (mízního) systému.
Lymfatická drenáž pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a lymfatickým systémem a tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému + málo aktivní svalové odčerpávání, mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží i dalších orgánů. Lymfodrenáž odlehčuje míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. Správně fungující lymfatický systém je předpokladem nejen vylepšení vzhledu kůže a podkoží, ale především posílení obrany schopnosti organismu.

Čokoládová masáž (Čokoládové pokušení)

je exkluzivní tělová procedura, která působí na všechny smysly Vašeho těla. Jedná se o jednu z nejvíce uvolňujících a nejsmyslnějších masáží. Je výborná nejen na vyhlazení a zkrášlení pokožky, ale též k získání dobré nálady, odplavení toxických látek a v neposlední řadě též k uvolnění ztuhlých svalů. Vůně čokolády vás bude provázet celý den.

Způsob provedení -ošetření začíná nejprve peelingem, poté následuje nanesení teplé čokolády s mandlovým olejem, masáž a zábal ošetřované partie. Po odstranění čokolády teplou vodou umocní váš prožitek masáž čokoládovým olejem.

Masáž není vhodná pro klienty s alergií na čokoládu.

Masáže Tři Věžičky
Masáže Tři Věžičky
Masáže Tři Věžičky
Masáže Tři Věžičky