Masáže

Jako příjemný odpočinek je možné hostům na konferenci nabídnout masáž. Masáže je nutné objednat předem.

CENÍK KE STAŽENÍ ZDE

Relaxační masáž "Tři Věžičky"

je postavena „na kostře“ sportovní masáže. Její kouzlo spočívá v elegantním propojení jednotlivých masérských hmatů, ve spojení s hudbou tak, že výsledkem je jakýsi „koncetr“ na lidském těle, vedoucí k dokonalé relaxaci klienta (klientky). Umocnění prožitku potom ještě znásobí čtyřruční masáž „Tři Věžičky“ prováděná dvěma maséry, či masérkami masírujícími v synchronním rytu. Jde o originální masáž, připravenou právě pro tento hotel.

Manažerská a podnikatelské masáž (Management massage)

je skvělá relaxační masáž jako „Tři věžičky“ obohacená o krátkou masáž obličeje, vlasové části hlavy a šíje. Jde o velmi příjemnou techniku, odstraňující napětí celého těla, ulevující bolestem hlavy a šíje.

Sportovní masáž (Sportovní masáž pro bowling Sportsman)

je zaměřena  zejména pro sportovněji založené lidi, kterým vyhovuje hlubší svalová masáž. Je zaměřena na odstranění svalového napětí a odpadních látek vznikajících při svalové činnosti a v závěru i na pasivní procvičení kloubních spojení horních a dolních končetin.

Masáž obličeje a dekoltu (Motýlí doteky)

je velmi jemná a příjemná procedura ovlivňující svalovou tkáň v obličeji a na dekoltu. V těchto místech svaly s věkem ochabují a objevují se na čele, kolem úst, očí a na dekoltu jemné vrásky. Zde se systematickými masérskými tahy jako je hlazení, hnětení a s postupným tlakem na měkké tkáně obličeje, krku, hrudníku i ramen navodíme příjemné uvolnění. Ošetření v oblasti očí a čela preventuje a často i vede k odstranění bolestí hlavy.                        Touto masáží se lépe prokrví masírovaná oblast, zvýší se pružnost a svalů a kůže, vyhladí se pokožka obličeje, krku a dekoltu, uvolní se napětí mimických svalů a zvýší se elasticita pleti tak, že po této masáži se nejen lépe cítíte, ale i vypadáte…J

Havajská masáž (Lomi lomi)

pochází, jak již z názvu vyplývá z Havajských ostrovů. Jde o nádhernou masáž, kde se využívá masírování především obou předloktí (Lomi Lomi) současně. Jde o jakýsi „tanec“ kolem klienta, kde se účinek masáže ještě umocní vonnými oleji specielně připravenými pro tuto masáž a podmanivou relaxační hudbou.
Je to velmi příjemná relaxační technika, kde se doporučuje „vypnout od všeho kolem“ a nechat se „přenést“ myšlenkami do Tichomoří….

Masáž horkými lávovými kameny (Hot Stones massage)

Jde o masáž, která vznikla s různými obměnami na více místech na světě. Podle toho, kde se vyvíjela, tak vznikly i různé styly a techniky této masáže. V našem pojetí jde o využití tepla nahřátých lávových kamenů v horké vodní lázni a speciálních masérských hmatů vycházejících z havajských masérských technik. Lávové kameny zde používané jsou ručně opracované z horniny gabro držící výborně teplo. Spojením těchto prvků, kdy se masíruje nejen kameny, prsty, dlaněmi, ale i předloktím zažijete dokonalý relax, který si budete chtít nejednou zopakovat…

Lymfatická masáž (Zdravá a krásná)

Předpokladem zdraví každého člověka je i správná funkce lymfatického (mízního) systému.
Lymfatická drenáž pomáhá normalizovat a udržovat vyvážený vztah dynamického proudění mezi krevním a lymfatickým systémem a tkání. Poruchy v mízním nebo žilním systému + málo aktivní svalové odčerpávání, mají za následek funkční i estetické změny kůže, podkoží i dalších orgánů. Lymfodrenáž odlehčuje míznímu systému a současně napomáhá regeneraci organismu. Správně fungující lymfatický systém je předpokladem nejen vylepšení vzhledu kůže a podkoží, ale především posílení obrany schopnosti organismu.

Čokoládová masáž (Čokoládové pokušení)

je exkluzivní tělová procedura, která působí na všechny smysly Vašeho těla. Jedná se o jednu z nejvíce uvolňujících a nejsmyslnějších masáží. Je výborná nejen na vyhlazení a zkrášlení pokožky, ale též k získání dobré nálady, odplavení toxických látek a v neposlední řadě též k uvolnění ztuhlých svalů. Vůně čokolády vás bude provázet celý den.

Způsob provedení -ošetření začíná nejprve peelingem, poté následuje nanesení teplé čokolády s mandlovým olejem, masáž a zábal ošetřované partie. Po odstranění čokolády teplou vodou umocní váš prožitek masáž čokoládovým olejem.

Masáž není vhodná pro klienty s alergií na čokoládu.