Restaurant se salonkem

Od 18.9.2020 otevírací doba restaurace:
Pondělí         9 - 18 h

Úterý             9 - 22 h

Středa          9 - 22 h

Čtvrtek         9 - 22 h

Pátek            9 - 22 h

Sobota          11 - 18 h

Neděle          11 - 18 h

Kuchyň se uzavírá 30 minut před koncem otevírací doby.

Na čistotu a hygienu jsme kladli důraz i v dobách před "Coronou", stejně tak to je i nyní, kdy jsou hygienické požadavky ještě přísnější. Neustále sledujeme situaci a veškerá doporučení. Zdraví našich hostů je nám na prvním místě. Všichni naši zaměstnanci dodržují všechna hygienická opatření. Dezinfekční gely i antibakteriální mýdla jsou pro Vás připraveny, stejně tak pravidelná dezinfekce povrchů klik, stolů, židlí...

Věříme, že si návštěvu naší restaurace užijete i v těchto náročných časech.

Těšíme se na Vás!

 

___________________________________________________________________________________

 

Stylová restaurace s kapacitou až 100 míst a letní zahrádkou s 60 místy nabízí tradiční pochoutky z české i světové kuchyně. Jsme schopni odbavit i autobusové zájezdy (nutná rezervace).

Přes poledne nechybí v naší nabídce i tradiční hotová jídla, která se neustále obměňují.

Restaurace patří do kategorie slow food, veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých surovin, které odebíráme od místních dodavatelů. Nepoužíváme polotovary.

Pro naše malé hosty máme přebalovací pult, pro větší děti máme nachystané pastelky a omalovánky, samozřejmostí je dětský jídelní lístek. K dispozici jsou i hračky a dětský koutek.

Od pondělí do pátku připravujeme polední menu (polévka, hlavní jídlo) za za zvýhodněnou cenu.

Již 15 let pro Vás organizujeme svatební hostiny.

 

Pro Vaše domácí oslavy Vám zajistíme domácí celou uzenou kýtu, celého uzeného krocana, uzená kolena, celého uzeného nebo pečeného lososa. A Vaše oslava bude perfektní! A paní domu se může věnovat hostům…

Má někdo z Vašich blízkých narozeniny? Nevíte jaký mu koupit dárek? Darujte mu poukázku do naší restaurace! Poukázky Vám vystavíme v jakékoliv hodnotě, dle Vašeho přání. Poukázky je dobré si objednat telefonicky (567 217 581), případně i mailem (restaurace@trivezicky.cz) my je připravíme, a po té si je můžete vyzvednout u obsluhy restaurace v čase, který Vám bude vyhovovat.

Prosíme zákazaníky, aby v době oběda od 11 do 15 h nepoužívali v naší restauraci notebooky. Za tímto účelem je možné pronajmout si salonky. Děkujeme za pochopení!

Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky
Restaurant Tři Věžičky