Kariéra

PRÁVĚ HLEDÁME:

Číšník / servírka v kongresovém centru Hotelu Tři Věžičky

Jedná se o práci na HPP se smlouvou na dobu neurčitou do kongresového centra

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Obsluha firemních akcí – coffee breaky, rauty, bufety, večírky
  • Pracovní doba – dle objednaných akcí. Někdy více dní v práci, někdy méně, ale v ročním průměru méně strávených hodin v práci než při práci krátký/dlouhý týden. Práce převážně ve všední dny, víkendy nejsou tak časté

NABÍZÍME:

Příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv

Personální stravování – zdarma

Celozávodní dovolená od 23.12. do 1.1.

Mzda – nástupní mzda 30500 Kč, po zapracování až 43000 Kč dle schopností uchazeče na pásce každý měsíc

POŽADUJEME:

Vyučení nebo praxe v oboru

Velmi dobré komunikativní schopnosti

Zodpovědný přístup, samostatnost, spolehlivost,

pečlivost a vstřícnost

Pokud máte zájem o tuto pozici, Váš životopis zašlete na prace@trivezicky.cz. Děkujeme.

Pokud máte zájem o jinou pozici, zašlete nám Váš životopis. Jakmile se pozice uvolní, budeme Vás kontaktovat.
Sekce á la cartové restaurace – restaurace@trivezicky.cz
Sekce hotelu a kongresového centra – prace@trivezicky.cz

vždy zapnuto
Umožňují na základě vašich zájmů zobrazovat relevantní obsah a personalizované nabídky a reklamy na této stránce, na stránkách třetích stran a na sociálních sítích.
Souhlasím