Kongresové prostory

Kongresový sál

 

 

 

 

 

 

Kongresový sál se nachází v budově bowlingu, je možné ho plně zatemnit venkovními roletami. Je vybavený elektrickým plátnem (4 x 2,7 m), zabudovaným dataprojektorem Panasonic PT VW 530, wifi, ozvučením a 2 LCD monitory SAMSUNG o uhlopříčce 65". Do kongresového sálu je možné zajet i osobním automobilem. U salonku se nachází prostor pro coffee breakové přestávky.

 


Salonek č. 2

Salonek 2

 

 

 

Tento salonek se nachází v hotelové části. Využívá se na školení, firemní porady a semináře. V tomto salonku je možné pouze uspořádání T. Dataprojektor Epson B 268 WH, přenosné plátno, wifi připojení je k dispozici. V salonku je i prostor pro coffee break.


Salonek č. 3

 

 

 

Tento salonek je v hotelové části. Využívá se na školení, firemní porady a semináře. V tomto salonku je možné pouze uspořádání do tvaru I. Dataprojektor Epson B 268 WH, přenosné plátno, wifi připojení je k dispozici. V salonku je i prostor pro coffee break.

Kapacita - 10 osob


Salonek č. 4

 

 

Salonek č. 4 se nachází v budově bowlingu, je možné ho plně zatemnit venkovními roletami. Je vybavený elektrickým plátnem (2,4 x 2,4 m), zabudovaným dataprojektoremPanasonic PT VW 340, wifi. V salonku se nachází prostor pro coffee breakové přestávky.


Salonek č. 5

 

Kapacita sálu dle uspořádání

 

Tento salonek se nachází v budově bowlingu. Vstup do salonku je přes salonek č. 4 nebo samostatným venkovním vchodem. Je vybavený zabudovaným dataprojektorem Epson B 268 WH a elektrickým plátnem 2,4 x 2,4 m. V salonku se nachází prostor pro coffee break.

Salonky č. 4 a č. 5 jsou ideální pro školení, které se potřebují během dne rozdělit do 2 skupin, jelikož jsou umístěny vedle sebe a mohou být průchozí.

 

Pokud Vás naše prostory zaujaly, neváhejte nás kontaktovat na e-mail kancelar@trivezicky.cz, rádi Vám vypracujeme individuální nabídku přímo pro Vaši akci.

 

Kongresový sál
Salonek 2
Salonek 3
Salonek 4
Salonek 5
Kongresový sál s postaveným pódiem
Kongresový sál

Kontaktujte nás

 
1 Start 2 Complete