Masáže

Jako příjemný odpočinek je možné hostům na konferenci nabídnout masáž. Masáže jsou zajišťovány externími maséry, proto je nutné objednat předem, ceník zašleme na vyžádání.

Relaxační masáž – přesné dotyky profesionálních masérů obnoví proudění energie vašeho těla, pohlazení pro tělo i duši

 

Zdravotní masáž  - patří mezi jednu z nejobtížnějších ale zároveň nejúčinnějších masáží. Během masáže se masér zaměří na jakýkoliv zdravotní problém Vašeho pohybového a svalového aparátu a za pomoci masážních a lehkých mobilizačních technik, provede uvolnění a nápravu Vašeho zdravotního problému.

 

Sportovní masáž - je vhodná jako doplněk k pravidelné tělesné aktivitě, napomáhá k regeneraci svalstva a tkání a zvyšuje prokrvení kůže. Zároveň podporuje funkci lymfatického a cévního systému v odplavování toxinu a mírní bolesti pohybového aparátu. Při sportovní masáži dohází k odstranění pocitu ztuhlosti a kladně působí na psychiku a nervový systém.

 

 

Těhotenská masáž - v těhotenství páteř opravdu trpí. Těhotenská masáž zajistí uvolnění nejen krční, ale i bederní páteře a zároveň odstraní pocit těžkých nohou. Provádí se na těhotenském polštáři, takže zajistí úžasné pohodlí nastávající mamince. Tato masáž je vhodná od čtvrtého měsíce těhotenství.

 

Havajská masáž - masáž lomi-lomi pomáhá k hluboké relaxaci a harmonizaci těla, stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí. Havajští léčitelé věří, že masáže lomi-lomi dokážou uzdravit od fyzické i duševní bolesti.

 

Masáž lávovými kameny - při této masáži se používají lávové kameny, které mají schopnost dlouho v sobě kumulovat teplo, uvolňují anionty kovů, ale zároveň mají jakousi sílu odstraňovat bolest a negativní energii. Teplo, které vychází z vulkanických kamenů a speciální masáže, dokonale uvolní tělo, uklidní mysl a zbaví Vás stresu a napětí. Zároveň dochází při masáži ke stimulaci krevního oběhu a lymfatického systému, k příjemnému prohřátí, celkové detoxikaci organismu a k obnovení energie v těle.

 

Lymfatická masáž - jde o speciální ruční masážní techniku, která aktivuje lymfatický systém. Zlepšuje tok lymfy a výrazně podporuje odstraňování metabolických produktů a toxických látek z těla. Má vynikající detoxikační, regenerační a relaxační účinek, mírní pocit napětí, je výrazně účinná při lymfatických a žilních otocích, migrénách, zadržování vody v těle, celulitidě, akné, zpomaluje stárnutí pokožky. Zvyšuje imunitu organismu a zlepšuje metabolismus. 

 

Čokoládová masáž - čokoláda má blahodárné účinky na lidský organismus, je plná vitamínů, minerálů, koenzymu a antioxidantů. Zároveň vyniká tím, že působí antidepresivně a má prokazatelně omlazovací a afrodisikální účinky. Čokoládová masáž působí proti stárnutí kůže a v neposlední řadě působí proti celulitidě a vráskám. Při čokoládové masáži dochází k aktivaci látkové výměny, probíhá detoxikace organismu a je odváděna zadržovaná voda, která způsobuje otoky. Působí také na tvorbu hormonu radosti (endorfinu a serotoninu) a je výborná k odstranění deprese a stresu.

 

Párová masáž – relaxační masáž pro dva, při které zapomenete na všední starosti a vzájemně si užijete pohodu a relaxaci ve dvou!